В окрузі Нью-Гановер (штат Північна Кароліна, США) науковці запустили програму з компостування біологічних відходів. У якості сировини для створюваного компосту використовуються змішані з мульчею харчові відходи із їдалень Університету Північної Кароліни, а також біологічні відходи, що поставляються з місцевого зоопарку Трегембо (Tregembo Animal Park).

Як повідомляє портал FertilizerDaily, метою проекту, за словами директора управління охорони навколишнього середовища округу Нью-Гановер Джо Сулеймана, є мінімізація відходів, що відправляються на звалища округу. Так, на сьогодні відходи харчової промисловості і тваринництва становлять приблизно половину від усього обсягу відходів, щорічно викидаються на звалища Нью-Гановера.

Отримана біологічна сировина надходить до нової установки для компостування, яка складається із труби довжиною 40 футів (12 м) і діаметром 8 футів (близько 2,4 м). У процесі обертання, частота якого не перевищує одного обороту в хвилину, всередину подається стиснене повітря, що прискорює процес розкладання відходів.

Читайте також: Аграрна партія висуне свого кандидата на президентські вибори

В якості першого і основного постачальника сировини для нової установки науковці обрали Університет Північної Кароліни, оскільки останній може постачати харчові відходи без сторонніх предметів неорганічного походження ‒ скла, металу і пластика.

У разі успіху даного проекту адміністрація округу почне приймати відходи з місцевих шкіл, лікарень і продуктових магазинів. Крім того, успішна переробка харчових відходів дозволить вдвічі підвищити термін служби місцевих звалищ ‒ з 90 до 180 років.

 

Читайте також: Сумский фермер голыми руками дал отпор вооруженным бандитам (видео)

Андрей Мороз

Главная победа – победа над самим собой

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я