Найбільшими платниками податків агросектора в 2017 році стали виробники тютюнових виробів, пива, підприємства з розведення курей і зерновики, повідомляє УНН з посиланням на інформацію Державної фіскальної служби.

Очолюють рейтинг виробники тютюнових виробів: «Прилуки», «ФІЛІП МОРРІС УКРАЇНА» і «ДЖЕЙ ТІ ІНТЕРНЕШНЛ УКРАЇНА». Ці компанії не є власністю українців, оскільки входять до складу найбільших міжнародних корпорацій.

Далі за списком йдуть виробники пива. Головні платники податків у цьому секторі: «КАРЛСБЕРГ УКРАЇНА», «САН ІНБЕВ УКРАЇНА», «ОБОЛОНЬ». Перші дві компанії також є підрозділом міжнародних корпорацій, і лише «ОБОЛОНЬ» залишається у власності українця Олександра Слободяна, президента однойменного футбольного клубу «Оболонь».

Що стосується сільгосппідприємців, то за сукупністю найбільшим платником податків країни можна вважати Юрія Косюка і його компанію «Миронівський хлібопродукт» (МХП), яка присутня відразу у двох секторах – вирощуванні курей і зерна. Це «Миронівська птахофабрика», «Вінницька птахофабрика» та «Зернопродукт МХП».

За даними ДФС, саме «Вінницька птахофабрика» Ю.Косюка дозволила регіону вибитися в лідери агропромислового комплексу України.

У рейтингу також вказані компанії Олега Бахматюка – «Агрохолдинг Авангард» і Андрія Веревського – «Кернел-Груп». Нагадаємо, А.Веревський володіє «Кернел-Груп» спільно з народним депутатом, членом податкового комітету ВР Віталієм Хомутинніком.

УНН

 

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я