Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Херсонській області призупинила процес пропуску на КПВВ Каланчак, КПВВ Чаплинка в сторону півострова Крим (з встановленням медико-санітарних пунктів).

Як повідомляє прес-служба Херсонської ОДА, таке рішення ухвалено для уникнення наслідків забруднення шкідливими речовинами з заводу «Титанові інвестиції» (раніше – «Кримський титан), який наразі знаходиться на території окупованого Криму:

Також ухвалено рішення призупинити освітній процес в школах та дитячих садках, які знаходяться в зонах можливих уражень; провести оздоровлення дітей-мешканців населених пунктів можливого ураження в дитячих оздоровчих таборах області.

Нагадаємо, що жителі окупованого Армянська з 24 серпня масово скаржаться на поганий запах в повітрі і жовтий наліт, схожий на іржу, який покриває металеві предмети. Деякі з городян повідомляють про висипу і блювоті у дітей, а також про першіння і біль в горлі.

Окупаційна влада Криму 4 вересня оголосила про перевищення гранично допустимої концентрації (ГДК) сірчистого ангідриду на півночі півострова, вирішила зупинити на два тижні роботу великого хімзаводу – філії ТОВ “Титанові інвестиції” в Армянську, який використовує кіслотонакопичувач, який вперше висох до такої міри – залишилося всього 1,6 млн куб. м води.

Крім того, в Армянську на два тижні оголошено канікули. Дошкільнят з мамами і школярів “в профілактичних цілях” відправлять на відпочинок в кримські санаторії.

Agronews

Александра Ильченко

Ніщо так не прикрашає наш агросектор, як блондинки 🙂

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я