Йдеться про СВК «Агрофірма Маріампольська» та ТОВ «Нива-2010». 

Агрорейдерство: причины и последствия

У Головному територіальному управлінні юстиції у Кіровоградській області розповіли про стан справ щодо агрофірм, які потерпають від рейдерів на Кіровоградщині, повідомляє CBN.

«Згідно з офіційними даними, заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова на підставі обґрунтованого управління юстиції в області підписала наказ № 1714/7 про проведення камеральної перевірки реєстратора Кіровоградської обласної філії комунального підприємства “Благоустрій Шевченківського району” Вікторії Кундас, яка здійснила незаконні реєстраційні дії, внісши зокрема рішення в Єдиний державний реєстр щодо припинення діяльності сільськогосподарського виробничого кооперативу “Агрофірма Маріампольська” шляхом реорганізації.

Щодо ТОВ “Нива-2010” наразі поновлення корпоративних прав відбувається у судовому порядку. Окрім цього, стало відомо про те, що суд заборонив проводити будь-які реєстраційні дії стосовно цього підприємства», – сказав в. о. начальника обласного управління юстиції Олег Потьомкін.

Читайте також: Рейдерский захват «Нива-2010» – кто виноват в вооруженном конфликте. Прокуратура назвала зачинщика

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я