У США незадоволені якістю інтернету на полях
У США незадоволені якістю інтернету на полях

У палаті представників та сенаті США презентували законопроект про покращення високошвидкісного інтернету в сільській місцевості. В цьому акті йдеться про те, що Федеральна комунікаційна комісія має створити цільову групу для оцінювання ефективності вже існуючого широкополосного інтернету в селах, виявити прогалини та напрацювати рекомендації щодо усунення проблем.

Коаліція, яка займається питаннями доступу аграріїв до інтернету такому завданню радіє, розраховуючи на те, що це призведе до революції в сільському господарстві Сполучених Штатів.

“Цей акт дає можливість Федеральній комунікаційній комісії співпрацювати з іншими гілками влади для розробки стратегії з оновлення інфраструктури в селах. Ці інвестиції мають відповідати сучасним потребам фермерів, власників ранчо та машинам, які допомагають їм годувати світ”, – говорить Нік Тіндал, старший директор Асоціації виробників обладнання США.

Зіпі Дювол, президент Американської федерації фермерських бюро, впевнений, що швидкий інтернет допоможе сьогоднішньому та майбутньому поколінням фермерів мати необхідний зв’язок для досягнення оптимальних врожаїв, зниження впливу на оточуюче середовище та максимізації прибутків.

Сенатори Роджер Уікер та Емі Клобучар, презентуючи законопроект, заявили, що без високошвидкісного інтернету фермери не можуть повною мірою користуватися технологіями точного землеробства, які мають допомогти їм заощадити кошти та збільшити врожайність.

“Підвищуючи ефективність, врожайність і володіючи інформацією, американські аграрії будуть більш конкурентноспроможними у світі, а також забезпечать американських споживачів високоякісною сільськогосподарською продукцією, – говорить Уікер. – Розширення широкополосного доступу до інтернету в сільський місцевості є ключем до розблокування революційних технологій”.

За матеріалами AgriPulse.

 

Александра Ильченко

Ніщо так не прикрашає наш агросектор, як блондинки 🙂

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я