Громадська спілка «Всеукраїнський аграрний форум», до складу якої входять ГС «Аграрний Союз України», ГС «Всеукраїнська аграрна рада», Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, ВГО «Українська аграрна конфедерація», Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» звернулася до першого віце-прем’єр-міністра України ‒ міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з проханням  залучити експертів провідних громадських організацій АПК до участі у розробці відповідних порядків використання бюджетних коштів.  

У зверненні йдеться про те, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» загальна сума підтримки за різними програмами становить 6 362, 9 млн грн. Однак, на сьогодні не прийнято жодного Порядку використання коштів бюджетної підтримки, що, в свою чергу, викликає занепокоєння безпосередньо збоку сільськогосподарських товаровиробників.

Представники аграрного бізнесу зацікавлені у якнайскорішому початку реалізації згаданих програм державної підтримки та, водночас, наголошують на необхідності напрацювання конкретних пропозицій щодо прозорих напрямків і механізмів використання бюджетних коштів.

УКАБ

 

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я