Швидко і прозоро! У Кабінеті міністрів України презентували нову електронну послугу. Відтепер державна реєстрація договорів оренди землі доступна в режимі онлайн. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив заступник голови Державного агентства з питань електронного урядування України Олексій Вискуб.

«Щойно в КМУ ми презентували нову електронну послугу у дуже важливій сфері державної реєстрації речових прав. Протягом року всі ми були свідками багатьох проблем щодо реєстрації договорів оренди землі – окремі рейдерські атаки, відсутність більшості договорів в реєстрі і неможливість контролювати ці правовідносини та інше», – зазначає посадовець.

«Електронна послуга повністю нівелює ці проблеми. Дуже важливо, що запрацювала електронна взаємодія між реєстром речових прав та державним земельним кадастром – це значно покращило послугу, ліквідувало будь-які можливості для зловживань чи помилок, адже тепер неможливо зазначити хибний кадастровий номер або дані по ньому.

Саме тому е-взаємодія є головним нашим завданням, адже через неї ми досягаємо нових зручних послуг для громадян та нову ефективність органів влади. В цьому році ми створили таку систему е-взаємодії згідно кращого європейського досвіду, яка отримала назву Трембіта», – розповів Олексій Вискуб.

За словами політика, уряд визначив такий KPI – запровадження найбільш пріоритетних електронних послуг відповідно до вимог ЄС до кінця 2018 року – це близько 100 найбільш масових, суспільно важливих адміністративних послуг.

«І сьогодні ми робимо черговий важливий крок! Користуйтеся електронним послугами – переможемо корупцію та рейдерство разом!» – констатував чиновник.

Читайте також: У 2017 році Україна отримає понад 18 мільярдів доларів від експорту агропродукції

 

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я