Під час зустрічі із представниками регіональних ЗМІ прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розповів про завдання уряду на 2018 рік, серед яких пріоритетним є підтримка вітчизняного агросектору. Крім того, Гройсман пообіцяв масштабний ремонт доріг. Зокрема, і багатостраждальної траси національного значення Н 14: Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв.

Як передає кореспондент «Кіровоградської правди» Олена Сідорова, яка була присутня на зустрічі з головою Кабміну, відповідаючи на її «дорожнє» питання, Володимир Гройсман дав обіцянку розпочати ремонт шляху вже найближчим часом.

– Не розумію, чому дороги не ремонтували раніше. Ми знайшли ресурси, які можна спрямувати на будівництво доріг. За три-п’ять років дороги в державі будуть у значно кращому стані, – пообіцяв політик і додав, що трасу «Кіровоград-Миколаїв» таки ремонтуватимуть.

– Буде бетонка. Нині вона планується і проектується, – зауважив прем’єр, відповідаючи на запитання журналіста «КП».

Зазначимо, траса національного значення Н 14: Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв загальною протяжністю у 214,3 кілометрів з’єднує Кіровоградську та Миколаївську області. Саме нею пролягають маршрути більшості зерновозів, які за останні декілька років остаточно розбили залишки асфальту. Сьогодні дорога в районі села Возсіятське нагадує ґрунтову трасу для ралі «Дакар», аніж трасу стратегічного призначення.

Читайте також: Гібрид пізнається в біді, або яку кукурудзу обрати на цей сезон

 

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я