Голова громадської спілки «Аграрна самооборона України», директор агрофірми «Славутич» Юрій Крутько прокоментував конфлікт «Імперії-Агро» з «ТАСКОМБАНКом». Крім того, аграрій розповів, кому із фермерів вдалося відстояти свої права та «допомогти» «Імперії-Агро» розпочати відвантажувати своїх клієнтів.

– «Імперія-Агро» – «ТАСКОМБАНК» – конфлікт інтересів, а крайній фермер! – зазначає на своїй сторінці у фейсбуці голова «Аграрної самооборони України». – Конфлікт триває уже більше тижня, і довкола нього виникає дуже багато запитань. Але мене, як фермера та голову «Аграрної самооборони України» хвилює інше: що робити аграрію, якому завтра розпочинати посівну, а продукцію, за яку заплачено мільйони, забрати зі складів «Імперії» не можна?

Держава вплинути на ситуацію не може, правоохоронні органи теж: не їхня справа. І що далі? Правду говорить українське прислів’я: «Пани чубляться, а в холопів чуби тріщать». Шановне панство, хочу нагадати, час змінився, і ми вже не холопи!

«Аграрна самооборона» не могла стояти осторонь цієї справи, не могла не захистити фермера. Довгі перемовини з представниками «ТАСКОМБАНКУ», блокування вивозу продукції, підключення силової підтримки «АСУ», – і в результаті фермери-члени нашої спілки, отримали продукцію. Шкода, що всі розуміють тільки позицію сили, але, завдячуючи їй та нашим спільним зусиллям, хоч деякі аграрії зможуть розпочати посівну. Хочеться допомогти всім аграріям, тому «АСУ» не припиняє свою роботу. Шановні сільгоспвиробники, наша сила у єднанні. Успіху можна досягти, об’єднавшись. Давайте разом, у спільній боротьбі не дозволимо зробити фермера крайнім! – наголосив Юрій Крутько.

Водночас в офіційній заяві «Імперії-Агро» йдеться про те, що представникам компанії вдалося частково нормалізувати власну роботу і почати здійснювати відвантаження. Але тим, хто досі не отримав своєї продукції, пропонується почекати. Повний текст звернення можна прочитати тут.   

Читайте також: Аграрії Кіровоградщини підтримали мітинги про відміну соєвих правок (відео)

 

Александра Ильченко

Ніщо так не прикрашає наш агросектор, як блондинки 🙂

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я