Законопроект 5448 Д «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва обігу та маркування органічної продукції» прийнято у першому читанні.

Законопроект набрав понад 250 голосів. Його ініціаторами є Олександр Бакуменка, Вадим Івченко, Олег Кулініч, Микола Люшняк та інші.

Зазанчимо, метою проекту Закону є удосконалення правового регулювання органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, а також налагодження законодавства України і наближення його основних позицій до відповідних європейських принципів.

«Дякую Народним депутатам України за підтримку, колегам із Аграрного комітету ВРУ, команді Офісу підтримки реформ при Мінагрополітики за півтора роки системної і наполегливої праці над законопроектом, профільним асоціаціям, проекту USAID «Підтримка аграрного та сільського розвитку» та проекту FiBL за підтримку органічної законодавчої ініціативи.

Особлива подяка Народним депутатам України Олег Кулініч, Вадиму Івченко, Олександр Бакуменко, та Олексію Мушаку, чарівним юристам Юлії Мовчан та Олені Кієвець, координатору Робочої групи з розвитку органічного виробництва та нішевих культур Офісу підтримки реформ при Мінагрополітики Олені Березовській. Попереду ще багато роботи, – напсиав на своїй сторінці у facebook експерт міжнародного проекту з розвитку аграрного ринку та нішевих культур за підтримки USAID Євген Чеботарьов.

Читайте також: Тараса Кутового признали лучшим министром АПК в Европе

Андрей Мороз

Главная победа – победа над самим собой

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я