Уже зовсім скоро, 23-25 лютого, у Києві відбудеться черговий всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій, який збере однодумців для створення нових і яскравих агростартапів. 

Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій-2018 ‒ це найбільший захід для креативної спільноти національного масштабу, присвячений технологічним інноваціям у агросекторі. Це подія для ентузіастів та першопрохідців, винахідників та інноваторів, агрономів і зоотехніків, програмістів та інженерів, дизайнерів, бізнесменів, маркетологів та безлічі інших аграрних інноваторів. Це шанс проявити себе, розповісти про свої ідеї, знайти однодумців, створити команду та стати на крок ближче до здійснення мрії. Розмір кроку та якість мрії залежать лише від вас, але ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам DREAM BIG та WORK HARD. Ну і, звісно ж, ми разом з менторами будемо ділитися знаннями та досвідом, будемо критикувати та дискутувати, підказувати і відповідати на ваші запитання. І все це заради того, щоб в Україні з’являлися нові круті проекти, а наші продукти та сервіси стали популярними у всьому світі!!

Давайте змінювати світ і будувати технологічне майбутнє агросектору разом!!!
Реєстрація для Early Birds до 31.01.2018 БЕЗКОШТОВНА
Приєднуйтеся – https://goo.gl/EvcuVF

Довідка: Хакатон (англ. «Hack + Marathon») – формат заходу, де фахівці з різних галузей (програмісти, дизайнери, управлінці) об’єднуються у команди для розробки продукту, який має дати рішення вузько сформульованої проблеми. Зазвичай хакатон триває від 24 до 96 годин і розробка проектів не зупиняється ні на хвилину. Обмеження у часі дозволяє учасникам одразу відкинути все другорядне і сфокусуватись лише на важливому функціоналі. Хакатони часто стають поштовхом для заснування стартапів і перетворюють ідеї у повноцінний бізнес. Хакатон є унікальним досвідом командної роботи, що дозволяє учасникам навчитись ефективно взаємодіяти під постійним тиском

UA GROUP

Ми – журналісти, які працюють на аграріїв, а не навпаки.

Долучайтесь до нашої дружної команди, до колективу думаючих людей.

Приєднуйтесь до UA Group Media!

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я