Новий датчик Arable Mark постійно збирає дані щодо стану ґрунту і рослин. Також вимірює щільність ґрунту, накопичує інформацію про інтенсивність світла та складає прогноз погоди.

Серед інноваційних розробок – нова гіперлокальна система прогнозування погоди Arable Point. Вона вимірює польові умови для прогнозування погоди та синтезує наземні спостережження. Коли всі дані зібрані система виводить всі свої прогнози на конкретну точку мапи.

Датчик Arable Mark
Датчик Arable Mark

Прилад працює в польових умовах і збирає дані з понад 40 геоточок. Предоставляє власнику метереологічну аналітику, дані про хвороби рослин, комах-шкідників. Також ситстема прогнозує та попереджує про можливі заморозки.

Крім цього пристрій володіє масою інших функцій: обробляє понад 40 видів даних, що робить його однією з найефективніших технологій у сфері IoT.

Виробники стверджують, що завдяки Arable Mark можна скоротити час на збирання даних та складання технологічних карт, крім цього зменшити кількість персоналу який би цим займався.

На розвиток своєї технології компанія Arable отримала інвестиції у розмірі понад 4 мільйони доларів від венчурних фондів Middleland Capital и S2G Ventures.

Про всю роботу, яку виконує маленький пристрій на полі, дивіться у відео:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=313&v=38IIRfbyAMA

Читайте також: Робот-снайпер став відкриттям минулого року (ФОТО, ВІДЕО)

 

Александра Ильченко

Ніщо так не прикрашає наш агросектор, як блондинки 🙂

Відповісти

Введіть свій коментар!
Вкажіть, будь ласка, своє їм'я